Category: news

#HAPPYBIRTHDAY

Brianowi z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego, a zwłaszcza szybkiego wydania nowego albumu 😊


#ILoveLive

Zespół zorganizował zbiórkę pieniędzy, aby w dobie pandemii wesprzeć zarówno organizację Stagehand, jak też własną ekipę sceniczną w ramach akcji #ILoveLive.
Na zachętę do wygrania w loterii jest jedna z gitar Briana – 1972 FENDER DISGUSTANG.
Jeżeli chcecie wspomóc zespół – poniżej link do zbiórki:

Black Market Music Stories

Wszystkie odcinki Black Market Music Stories są już dostępne na YouTube:

Odcinek 1:

Odcinek 2:

Odcinek 3:

 

Odcinek 4:


Blisko, coraz bliżej….

Dziś na oficjalnym Instagramie zespołu pojawił się kolejny wpis prosto ze studia nagraniowego. Czekamy z niecierpliwością na singiel z nowego albumu.

View this post on Instagram

VOCALS TODAY…

A post shared by OFFICIAL PLACEBO INSTAGRAM. (@placeboworld) on


#PLACEBO8 CORAZ BLIŻEJ

David McLean ( współzałożyciel Riverman Management ) miesiąc temu dołączył do grona uzytkowników twittera i od razu stał się głownym źródłem informacji o nowej 8 płycie Placebo, która pojawić się ma na runku w lutym 2021! Pierwsze zdjęcia z sesji nagraniowych pojawiały się w mediach społecznościowych już w styczniu zeszłego roku. Prace nabrały tempa pod koniec 2019 niesety zatrzymane zostały w polowie marca przez Covid19. Trzymamy kciuki szczególnie za trasę koncertową.


BLACK MARKET MUSIC STORIES

Z okazji 20 urodzin albumu Black Market Music zespół przygotował 4 odcinkowy dokument Black Market Music Stories. Pierwsza część dostępna jest na kanale youtube Placebo pozostałe trzy można obejrzeć po dołączeniu do newslettera na oficjalnej stronie – www.placeboworld.co.uk

BMM Photos by Scarlet Page